Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Śpiwory

( ilość produktów: 2 )

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości śpiwory wojskowe. To przykład sprzętu taktycznego, który doskonale przyda się osobom ceniącym sobie biwakowanie na łonie natury. Wytrzymały materiał ze specjalnego rodzaju włókna HOLLOW FIBER nie tylko efektywnie zatrzymuje ciepło, lecz także odprowadza parę wodną na zewnątrz. Taki mechanizm przekłada się na możliwość w pełni komfortowego wypoczynku w każdych warunkach.

Każdy śpiwór taktyczny jest również zaopatrzony w praktyczny pokrowiec ze sznurkiem transportowym. Zapewnia on możliwość sprawnego spakowania produktu w taki sposób, by zajmował on możliwie najmniej miejsca. To rozwiązanie znacząco wpłynie na wygodę marszu i pozwoli Ci skupić się w pełni na czerpaniu satysfakcji z przebywania na łonie natury.

Zachęcamy do zakupu różnego rodzaju produktów wojskowych z naszej oferty. To starannie zaprojektowane artykuły, które przydadzą Ci się w wielu różnych sytuacjach. Złóż zamówienie na te, które szczególnie przypadły Ci do gustu!

pixel