Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części i akcesoria

( ilość produktów: 7 )

W ofercie naszego wielobranżowego sklepu internetowego Omna znajdziesz różnego rodzaju części i akcesoria do zdalnie sterowanych aut. Usterki w tego typu pojazdach wcale nie muszą wiązać się z koniecznością rezygnacji ze świetnej zabawy. Musisz jedynie zidentyfikować źródło problemu, a następnie zamówić wysokiej jakości zamiennik wadliwego komponentu.

Wśród dostępnych części do samochodów RC możesz natknąć się na przykład na całkowicie nowe silniki, dzięki którym wydłużysz znacząco trwałość pojazdu. Zaopatrzysz się też w tylny przegub wału napędowego – ta część jest szczególnie narażona na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadków z wysokości. Z powodzeniem dokupisz też całkowicie nowy kontroler, jeśli ten oryginalny z jakiegoś powodu przestał działać.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym Omna! Zamieściliśmy tutaj najlepsze akcesoria do samochodów RC, a także szeroki wybór artykułów z wielu innych branż. Złóż zamówienie na wybrany produkt, a my sprawnie wyślemy go pod wskazany adres!

pixel