Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria fitness, na siłownię

( ilość produktów: 11 )

Joga, relaksujący trening rozciągający, a może intensywne ćwiczenia wybranej partii mięśni? W naszym sklepie online posiadamy artykuły sportowe odpowiednie do różnych rodzajów aktywności fizycznej. Sprawdź pełen zakres naszej oferty i wybierz sprzęt do takiego treningu, jaki najbardziej lubisz. Fitness, trening siłowy, crossfit, gimnastyka, rozciąganie na macie – mamy tu coś dla każdego.

Akcesoria sportowe – sklep online

Osobom chcącym popracować nad ogólnym wyglądem swojej sylwetki szczególnie polecamy gotowy zestaw sprzętu, w skład którego wchodzą m.in. takie akcesoria fitness, jak skakanka, drążki do pompek, roller do brzucha oraz ściskacz do dłoni. W treningu ramion, barków i pleców bardzo pomocne będą z kolei rozporowe drążki do podciągania, które można zamontować na futrynie drzwi, ścianie lub suficie. Artykułami sportowymi do ćwiczeń wybranych partii mięśni są też kołyski do brzuszków oraz deski do pompek.

Miłośnikom nieco bardziej relaksującej gimnastyki na pewno przydadzą się maty do jogi. W naszej ofercie online te akcesoria fitness występują w kilku kolorach do wyboru, a do zestawu załączony jest pokrowiec ochronny oraz pasek, dzięki którym maty można swobodnie przenosić.

Wybierz artykuły oferowane przez nasz sklep ze sprzętem do ćwiczeń i zacznij trening!

pixel