Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artykuły dla zwierząt - psów i kotów

( ilość produktów: 12 )

Jesteś właścicielem czworonożnego pupila? Jeśli tak, koniecznie sprawdź oferowane tu artykuły zoologiczne. Sklep internetowy Omna.pl posiada szereg produktów dla psów i kotów - znajdzie się tu coś do karmienia, opieki, ale i zabawy.

Zoologiczny sklep dla psów online

Właściwa opieka nad pupilem to obowiązek właściciela. O bezpieczeństwo zwierzęcia musisz zadbać za każdym razem, kiedy razem wychodzicie na zewnątrz. Podczas spaceru po pobliskim parku na pewno przyda Ci się więc regulowana smycz z nylonu. Nasz zoologiczny internetowy serwis oferuje artykuły, na których możesz wyprowadzać jednego lub dwa czworonogi. To bardzo praktyczne rozwiązanie, jeśli Twoja psia rodzinka jest nieco większa.

Podróże samochodem to kolejne wyzwanie dla właściciela rozbrykanego pupila. W naszej ofercie online mamy na szczęście matę na tylną kanapę samochodu, która ochroni tapicerkę przed zabrudzeniami.

Sklep internetowy dla zwierząt – artykuły dla kotów

Podajnik suchej karmy to produkt, który doceni każdy koci rodzic, którego co rano budzą piski wołającego o jedzenie zwierzaka. Dla kotów przygotowaliśmy też rozbudowane drapaki z legowiskiem, platformami obserwacyjnymi, linką i kulką do zabawy, a także z drabinką. W ofercie online dostępne są dwa warianty drapaka. Który z nich pokocha Twój Mruczek?

pixel