Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drążki i poręcze do podciągania

( ilość produktów: 3 )

Chciałbyś zbudować mięśnie, ale nie ciągnie Cię na siłownię? Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego we własnych czterech ścianach stworzysz świetnie wyposażoną strefę do treningu. W tej kategorii znajdziesz produkt, jakim jest wielofunkcyjny drążek do podciągania do drzwi lub sufitu. Stalowa, wytrzymała i montowana na kołkach rozporowych poręcz świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń różnych partii mięśni.

Akcesoria do treningu o różnych parametrach

Wielofunkcyjny drążek do podciągania, montowany do ściany, sufitu lub futryny drzwi, występuje w dwóch wersjach. Rozporowe poręcze do ćwiczeń różnią się rozmiarami: wariant krótszy ma rozpiętość 60-100 centymetrów, dłuższy - 80-130 centymetrów. Dostępne są akcesoria o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 200 oraz 250 kilogramów.

Rozporowe drążki do podciągania na ścianę, drzwi i sufit wyposażone są też w wygodne uchwyty piankowe, które dobrze odprowadzają wilgoć. Mogą korzystać z nich osoby zaawansowane, jak i początkujące. Dzięki różnorodnym modelom do wyboru na pewno znajdziesz tu poręcz do treningu, którą bez problemu zamontujesz w swoim domu.

Chciałbyś rozbudować swoją własną siłownię? W takim razie zapraszamy do sprawdzenia pozostałych ofert z wielofunkcyjnymi akcesoriami do ćwiczeń, które znajdziesz w sklepie Omna.pl.

pixel