801 011 285 62 597 66 66 666 66 66 90 kurier UPS zamawiam pomoc kontakt

OMNA

Firma P.H.U. Axel Stal Ostrzeszów powstała w 2005 roku. Rzetelnie budujemy pozytywny wizerunek na rynku, aby Nasze produkty mogły liczyć na przychylność Klientów.

Nasze produkty są stworzone w technologii łatwej w obsłudze, zaprojektowane z myślą o użytkowniku, a jednocześnie bardzo zaawansowane. Naszym celem jest sprzedaż najświeższych nowości w dziedzinie elektroniki w połączeniu z najnowszą technologią.

Marka OMNA® stara się zapewnić optymalną obsługę Klienta, kreując niską cenę, wysoką jakość i markę swoich produktów. Dodatkowymi atutami zakupów w Firmie są: fachowa pomoc, wysoka kultura osobista, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, sprawna obsługa, szybka wysyłka. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z Klientem Firma osiągnęła główne priorytety – wiarygodność, solidną, rzetelną obsługę i liczne grono zadowolonych kontrahentów. Pamiętamy, że każdy Klient jest dla nas ważny, a zadowolony Klient jest wizytówką i chlubą naszej Firmy.

Posiadamy komplet certyfikatów potwierdzających jakość Naszych produktów. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Firmy, zapewniając usługi na najwyższym poziomie i pełen serwis. We wszystkim, co robimy staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów. Organizujemy liczne akcje promocyjne, a dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy.

powrót do poprzedniej strony
Logowanie Nowe konto
0 szt.0 zł
Copyright © omna.pl Tablety PC – konsole android - konsole do gier – odtwarzacze MP3 – MP4 – MP5 – etui – akcesoria realizacja: Intellect.pl