801 011 285 62 597 66 66 666 66 66 90 kurier UPS zamawiam pomoc kontakt

Koszty transportu

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Koszty realizacji zamówienia:

  • Koszt przesyłki wynosi 14 zł (wraz z ubezpieczeniem - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia). W przypadku paczek wysyłanych za pobraniem koszt przesyłki wzrasta do 17 zł (dodatkowe 3 zł tytułem kosztów pobrania). Oferta ważna jest tylko na terenie Polski.
  • Zgodność towaru z zamówieniem oraz stan techniczny należy sprawdzić niezwłocznie po odebraniu przesyłki. W razie stwierdzenia braków czy uszkodzeń należy skontaktować się z Firmą Kurierską GLS i sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności czy uszkodzenia towaru). Na sporządzenie protokołu Klient ma 7 dni.
  • Przesyłki wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS docierają do adresata następnego dnia po nadaniu. Możliwy jest również odbiór towaru bezpośrednio w Ostrzeszowie. W tym celu wystarczy przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję "odbiór własny", jako formę dostarczenia przesyłki.
  • Koszt przesyłki do Paczkomatu wynosi 11zł. Po zakupie proszę podać adres bądź symbol Paczkomatu do którego ma zostać nadana przesyłka.

Śledzenie drogi przesyłki

Dysponując numerem listu przewozowego (zawartym w wysyłanej przez nas wiadomości e-mail), można sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

powrót do poprzedniej strony
Logowanie Nowe konto
0 szt.0 zł
Copyright © omna.pl Tablety PC – konsole android - konsole do gier – odtwarzacze MP3 – MP4 – MP5 – etui – akcesoria realizacja: Intellect.pl